Revizní dvířka

Proč naše revizní dvířka?

  • Opravdu neviditelná dvířka,
  • spára okolo dvířka není vidět,
  • rozměr se řídí obkladem,
  • mohou být vysoká až 2 m,
  • masívní pant - velká odolnost,
  • snadná montáž.

Ukázka revizních dvířekPři stavbě nové bytové jednotky, při jakékoli rekonstrukce a zejména bytového jádra najdou tato revizní dvířka bezkonkurenční uplatnění. Všude tam, kde chcete osadit dvířka pod obklad s požadavkem, aby nebyla vidět. Dokonalé splynutí s obkladem je zajištěno speciální, průmyslovým vzorem chráněnou konstrukcí dvojitého pantu, který dvířka vysune, a poté otevře. Snadné a efektní.

Pro tyto vlastnosti se používají jako neviditelná revizní dvířka pod obklad. Tedy všude tam, kde jsou použité keramické obklady a zároveň máte potřebu zajistit přístup k uzávěrům vody, plynu nebo měřičům. Navíc je toto řešení téměř neviditelné, tedy maximálně estetické.

Je možné objednat také ve variantě požárního uzávěru s certifikací EW 30. To ocení především stavební a developerské firmy, které staví nové domy.

Revizní dvířka od nás

Revizní dvířka od nás se dále liší svou variabilitou rozměru. Můžete mít např. jednoduchá dvířka vysoká jen 30 cm nebo až 100 cm se dvěma panty případně dokonce 2 metry, pokud použijete dvířka dvojitá. Rozměry se řídí pouze velikostí použitého obkladu, prostorem pro instalaci a Vašimi požadavky.

Dalším rozdílem je velmi snadná montáž. Jelikož obklad přesahuje přes dvířka až na jejich rám, není nutné dvířka osadit přesně, nebo je složitě seřizovat, aby spára "seděla". K přesnému lícování spár dojde díky přesahu obkladu až na rám dvířek. Míra tohoto přesahu není pevně určena.

Jak to funguje?

  • Tajemstvím úspěchu je speciální průmyslovým vzorem chráněný dvojitý pant.

Krok 1 - zavřeno

  • Na straně pantu se dvířka nejprve vysunou před stěnu.

Krok 2 - vysunuto

  • Poté se dvířka otevřou.

Krok 3 - otevřeno

  • Otevírat možno přísavkou nebo namontovaným madlem.

Díky tomuto unikátnímu řešení není mezi obkladem na dvířku a obkladem na rámu větší spára, než kdekoli jinde na stěně. Tato spára je vyplněna plastovou lištou, díky které splyne s ostatními spárami.

Z čeho jsou vyrobena?

Rám dvířek a křídlo je vyrobeno ze zeleného sádrokartonu, masivní dvojitý pant z oceli.

Rozměry revizních dvířek, rámu a stavebního otvoru

WC revizní dvířka se osadí do připraveného otvoru, který musí být min. o 15 cm širší a o 10 cm vyšší, než je rozměr dvířek vycházející z rozměru použitých obkladů.

Čím se liší oproti jiným řešením?

Především unikátním řešením otevírání. Díky dvojitému pantu se dvířka nejprve vysunou před obklad a poté teprve otevřou. Tím je docíleno, že spára okolo dvířka má jen takový rozměr, jako běžná spára v obkladu. Vyplněna je spárovou plastovou lištou a tím budí dojem, že se jedná o standardní spáru mezi obklady.

Nákres 1 Nákres 2

Ukázky provedení

Ukázka 1 Ukázka 2 Ukázka 3 Ukázka 4 Ukázka 5 Ukázka 6

Tisknout